KONST / Litografier / Färglitografi 11119147
nr 1111 9147
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Södermalms Saluhall, 1/100, signerad, 42x58
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:45:25
26/5 12:07:32
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas